Monthly Archives: Czerwiec 2012

Zakończenie roku harcerskiego

Zakończenie roku harcerskiego

23 czerwca odbyło się zakończenie roku harcerskiego. W parku na Młynku, wraz z zuchami i harcerzami naszego hufca poznaliśmy zwyczaje nocy świętojańskiej, robiliśmy wianki i rzucaliśmy je na wodę, szukaliśmy igły w stogu siana, walczyliśmy z żywiołem jakim jest woda a także wspólnie pożegnaliśmy ten rok harcerski, by we wrześniu powitać następny z nowym zapałem i chęcią do pracy. :)

Tymczasem życzymy Wam serdecznie słonecznych wakacji! :) I do zobaczenia niedługo… :)

 

Biwak Namiestnictwa Zuchowego

Biwak Namiestnictwa Zuchowego

Świętując dzień dziecka wraz z gromadami całego namiestnictwa zuchowego wyjechaliśmy na biwak do Zgierza. Przy dopisującej nam pogodzie, niczym olimpijczycy braliśmy udział w wielu sportowych konkurencjach. Pływaliśmy na kajakach, rowerach wodnych i łódkach, wspinaliśmy się po przeszkodach parku linowego, pływaliśmy w basenie, a także graliśmy w piłkę, uczyliśmy się tańczyć, ale przede wszystkim świetnie razem spędziliśmy czas.

Na biwaku również kilkoro zuchów otrzymało Znaczek Zucha stając się pełnoprawnymi członkami Związku Harcerstwa Polskiego.

Jeszcze raz chciałybyśmy serdecznie pogratulować :

Marcie
Igorowi
Wiktorii
Julce
Szymonowi

Oby wszystkie biwaki i wyjazdy były tak samo przyjemne i radosne. Do zobaczenia w poniedziałek :)

Zebranie kolonijne

Zebranie kolonijne

Drodzy rodzice!

W najbliższą środę 13 czerwca o godzinie 17.00 w SP nr.199 (ul.Elsnera 8 ) odbędzie się zebranie informacyjne odnośnie kolonii. Podam Państwu ważne informacje, listę rzeczy do zabrania ze sobą, opowiem o wycieczkach oraz odpowiem na wszystkie pytania :)

Gorąco liczę na Państwa obecność

dh Karolina