Monthly Archives: Styczeń 2013

Zimowe półkolonie

Zimowe półkolonie

W tym roku hufiec organizuje półkolonie dla zuchów, które nie wyjeżdżają na ferie.
To świetna alternatywa dla zabicia czasu. Półkolonie będą odbywały się codziennie od 8.00 do 15.00. Zgłoszenia  oraz wszystkie informacje można uzyskać u druhny Aleksandry Kalisiak 694-067-268. Dzieci czeka wspaniała zabawa, więc gorąco zachęcamy! Zapisy do wyczerpania miejsc :)

Do zobaczenia!

Zimowy biwak coraz bliżej!

Zimowy biwak coraz bliżej!

Gorąco zapraszam na fantastyczny, rewelacyjny i niezapomniany zimowy biwak, który odbędzie się 1-2 lutego 2013r. W planach mamy bitwę na śnieżki, konkurs na największego ulepionego bałwana, kilka innych zabaw na śniegu a także wyjście na łyżwy i do figloraju! Niezapomniane zabawy i wiele radości. Zuchów nie może z nami zabraknąć! :)  

Zgłoszenia do 28.01.2013 (na zbiórce)
Koszt biwaku to 25zł.
Zbieramy się w piątek 1 lutego o godzinie 18.00 pod hufcem Łódź-Widzew (ul.Piłsudskiego 159 – okrągły budynek na przeciwko stadionu Widzewa).
Zabieramy ze sobą śpiwór, karimatę, piżamę, wygodne dresy i skarpetki do figloraju, ciepłe ubranie, czapkę i rękawiczki na łyżwy, bieliznę, szczotkę i pastę do zębów, mydło, jedzenie na śniadanie i kolację, buty na zmianę i jeśli mamy to łyżwy, bluzę od munduru lub chustę.
Zabawę kończymy w sobotę o godzinie 16.00 w hufcu skąd mogą Państwo odebrać zuchy :)
Proszę pamiętać, żeby przy zgłoszeniu podać numer buta zucha! :)
Do zobaczenia! Pozdrawiam serdecznie
dh.Karolina

1% podatku dla 21GZ

1% podatku dla 21GZ

 

1% podatku dla 21 Gromady Zuchowej

Drodzy Państwo!

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na 21 Gromadę Zuchową. Tak niewiele potrzeba, aby pomóc nam dalej spełniać dziecięce marzenia, rozwijać małe pasje, budować więzi, bawić i organizować wolny czas przez cały rok. Drużynowi, przyboczni i instruktorzy nieustannie starają się, dopasowując odpowiedni program dla dzieci w wieku szkolnym, budować ciekawość świata, przywiązanie do tradycji i historii. W dobie komputerów i internetu, trwające przeszło 100 lat harcerstwo wciąż wychowuje i dopasowuje się do potrzeb młodych ludzi. Oddając 1% swojego podatku, pomożesz dalej kontynuować nasze działania, rozwijać zainteresowania i spełniać marzenia!

Jak przekazać 1% na 21 Gromadę Zuchową?

To proste! Aby przekazać swój 1% podatku dla dzieci z 21 Gromady Zuchowej wystarczy wpisać w polu:

nr KRS”: 0000283814

cel szczegółowy”: WIDZEW – 21GZ

wnioskowana kwota”: kwota wyliczonego 1% podatku zaokrąglonego do pełnych groszy w dół.

I to wszystko! :)