Monthly Archives: Luty 2013

Kolonia 2013

Kolonia 2013

Uwaga, uwaga! :)

W tym roku na nasz wakacyjny wyjazd wybieramy się do harcerskiej bazy w Wenecji! Przez dwa tygodnie 31.07-13.08 spędzimy niezapomniane chwile, poznamy historię harcerzy z czasów II Wojny Światowej – w końcu jedziemy w rocznicę Powstania Warszawskiego, wypłyniemy na rejs, wyruszymy na wycieczkę, ale przede wszystkim nie będziemy się nudzić.

Drogie zuchy, pojedźcie razem z nami i przekonajcie się, jak przyjemnie można spędzić wakacje z gromadą! :)

Po biwaku…

Po biwaku…

Brak śniegu w ten weekend nie zepsuł nam zabawy na biwaku! Po przyjściu do hufca na zuchy czekało naszykowanych kilkanaście gier, w których mogli wykazać się sprawnością fizyczną, umiejętnością logicznego myślenia, skupieniem i cierpliwością, taktyką, jak i również gibkością. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i chęcią do wspólnej zabawy.

Po pysznej kolacji czworo naszych zuchów złożyło Obietnicę Zucha, otrzymując Znaczki Zucha. Serdecznie gratulujemy Amelce, Gosi, Julce i Dominice! :)

Następnego dnia rano w radosnych nastrojach wybraliśmy się do figloraju, żeby poszaleć w kolorowych piłkach, na zjeżdżalni, skakalni, dmuchanych zabawkach i wielu innych atrakcjach. Po powrocie czekało nas jeszcze kilka gier, żeby wreszcie doczekać się pysznego obiadu – pizzy!

Po ciszy poobiedniej zuchy otrzymały sprawności Mistrza Gier i Zabaw i w radosnych nastrojach powróciły do domu :)

Zapraszamy następnym razem!

P.S. Już niedługo :)