Monthly Archives: Kwiecień 2013

Letni Obóz 2013

Letni Obóz 2013

Drodzy Rodzice !

Do rozpoczęcia letniego obozu zostały już tylko trzy miesiące.  Wolnych miejsc jest coraz mniej. Gorąco zachęcamy do zgłoszeń wyjazdu Państwa dzieci na obóz. Do 10 maja bowiem, należy dokonać pierwszej wpłaty – zaliczki w wysokości 100 zł. Wówczas otrzymają Państwo karty obozowe. :) Zuchy czeka niezapomniana przygoda, wycieczki, rejs, dużo zabawy. Będziemy korzystać z wakacji i z terenu jak tylko się da. :) Taki obóz jest podsumowaniem naszej rocznej pracy na zbiórkach, wyjściach, biwakach i nocowaniach, więc tym bardziej zachęcamy wszystkich do wyjazdu! :)

Pozdrawiamy :)

Zebranie kolonijne

Zebranie kolonijne

Drodzy rodzice!

Nasz wakacyjny wyjazd zbliża się coraz większymi krokami.  Mamy już wszystkie potrzebne informacje, aby z ogromną radością móc zaprosić Państwa na zebranie w sprawie Koloni Zuchowej! Dowiedzą się Państwo wszystkich szczegółów wyjazdu, poznają miejsce, program, kadrę, będą mogli zadać każde pytanie. Jeśli ktoś jest zdecydowany, to przy wpłacie zaliczki (100zł) będzie mógł wpisać zucha na listę uczestników i pobrać kartę kolonijną. 

Zebranie odbędzie się 10 kwietnia 2013r. w hufcu ul.Piłsudskiego 159 – okrągły budynek na przeciwko stadionu Widzewa o godzinie 18.00.

Zapraszamy serdecznie! :)