Monthly Archives: Październik 2013

Zdobyliśmy sprawność Pana Kleksa !

Zdobyliśmy sprawność Pana Kleksa !

Przez 6 zbiórek zuchy dzielnie uczęszczały do Akademii Pana Kleksa. Brały udział w takich lekcjach jak : kleksografia, bańkologia gdzie uczyły się robić największe kolorowe bańki, bajkologia, tak zwiedzaliśmy świat bajek, kolorologia, geografia tam z kolei podróżowaliśmy po świecie i uczyliśmy się nazw kontynentów.
Po skończeniu wszystkich lekcji Pan Kleks powiedział, że nasza gromada odznaczyła się wielkim zaangażowaniem i przyznaje nam sprawność Pana Kleksa :) !!

Nocowanie

Nocowanie

Co? Nocowanie gromady

Kiedy? 25-26 października 2013r

Gdzie? W budynku hufca Łódź-Widzew (ul.Piłsudskiego 159)

Zgłoszenia? Do środy 23.10

Spotykamy się o godzinie 18.00 przed hufcem a w sobotę o 11.00.

Do plecaka pakujemy śpiwór, jaśka, piżamę, czystą bieliznę, skarpetki, spodnie, bluzkę, szczoteczkę do zębów i pastę do zębów, mydło, mały ręcznik, jedzenie na śniadanie i kolację, kubek, sztućce, talerzyk oraz buty na zmianę.

Ale przede wszystkim dobry humor! :)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! :)

Zebranie

Zebranie

Drodzy rodzice!

Jeszcze raz zapraszam serdecznie na jutrzejsze zebranie informacyjne, które odbędzie się o godzinie 18.00 w budynku hufca (ul.Piłsudskiego 159).

Do zobaczenia! :)

Koce dla Zarzęcina

Koce dla Zarzęcina

W naszym hufcu ruszyła akcja „Upierz koc dla Zarzęcina”. W bazie znajduje się około 400 koców dlatego potrzebujemy Waszej pomocy! Koce czekają w hufcu. Akcja trwa do końca listopada. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Liczymy właśnie na Ciebie! :)