Monthly Archives: Maj 2014

Wyjazd do Torunia

Wyjazd do Torunia

Oto informacje na temat wyjazdu do Torunia.
Spotykamy się o godzinie 17.30 na dworcu Łódź-Kaliska pod zegarem. O 18.06 odjeżdża pociąg, więc bardzo proszę o punktualność. KAŻDY zuch musi mieć ze sobą ważną legitymację szkolną, którą zbiorę od razu.

Pakowanie. Gorąco zachęcam, żeby spakować dzieci w plecak. Nie potrzebują śpiworów, karimat, jedzenia, poduszek. Żaby jeszcze bardziej zminimalizować ilość rzeczy nie muszą brać kosmetyków (jedynie szczoteczkę do zębów) ponieważ będą na miejscu.

Zależy nam natomiast aby każde dziecko miało ze sobą: chustę gromady, legitymację szkolną (!), przybory do jedzenia (talerzyk, kubek, widelec), kostium kąpielowy i czepek na basen.

Tradycyjnie prosimy aby dzieci były spakowane w jedną sztukę bagażu.
Optymalnie byłoby gdyby mały plecak podręczny mieścił się do większego plecaka. Dodatkowo zwrócę uwagę, że nie będziemy w stanie zabrać czegoś za zuchy (drugiej torby z gadżetami na przykład :) ) ponieważ zuchów jest sporo a kadry zawsze mniej niż dzieci :) A przy takiej ilości ręce musimy mieć możliwie wolne :)

O godzinie 19.03 w niedzielę pociąg przyjeżdża do Łodzi. :)

Do zobaczenia! :)

Warsztaty Beatbox :)

Warsztaty Beatbox :)

Warsztaty Beatbox :) 15.06.2014, w godzinach 14:30-16:30 (organizatorzy mówią, że warto zostawić sobie chwilę czasu na zdjęcia ). Całość odbędzie się w Bekstejdżu-na terenie Wi-my ( Al. Józefa Piłsudskiego 135). Całość imprezy poprowadzi je Zorak, czyli mistrz Polski w Beatboxie. Jest przewidziany słodki poczęstunek oraz picie dla dzieci.
Koszt: 15zł

Zgłoszenia: 05.06.2014
A tutaj, gdyby ktoś z Państwa chciał zobaczyć, tak wyglądały warsztaty prowadzone przez Zoraka. 

Pozdrawiam serdecznie :)

Piknik odwołany

Piknik odwołany

Jest nam strasznie przykro, ale ze względu na koszmarną pogodę jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejszy piknik. W deszczu się nie uda.

Po poniedziałkowej zbiórce otrzymają Państwo CAŁKOWITY :) zwrot kosztów. A tymczasem mimo wszystko życzę miłego weekendu! :)

Obchody 70 rocznicy Bitwy pod Monte Cassino

Obchody 70 rocznicy Bitwy pod Monte Cassino

CO ? : Obchody 70 rocznicy Bitwy pod Monte Cassino
Kiedy ? : 14.05.14 (środa)
O której ? :Od 17.00 do 19.00
Gdzie ? : Cmentarz na Dołach od ulicy Wojska Polskiego na Cmentarzu Wojskowym.

Bardzo serdecznie zachęcamy zuchy wraz z rodzicami, aby przyszły na rocznicę upamiętniającą to wydarzenie historyczne.
Ze względu na podniosły charakter uroczystości prosimy aby dzieci ubrane były w mundury :) Najlepiej pojawić się 10-15 minut wcześniej.
Na miejscu będzie na Państwa czekała druhna  Magda więc w razie problemu proszę do niej dzwonić pod nr 605 293 805
Do zobaczenia ! :)